• TENERIFE
  • GRAN CANARIA
  • LANZAROTE
  • FUERTEVENTURA
  • LA PALMA
  • LA GOMERA
  • EL HIERRO
Islas Canarias - Latitud de vida
Islas Canarias - Latitud de vida
El mejor clima del mundo

PRAWDZIWE SPA, CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ, NA WOLNYM POWIETRZU

Łagodne temperatury powietrza, dużo słońca, czyste powietrze morskie i najlepsze wody termalne oraz mineralno- lecznicze jakie można odnaleźć. Klimat Wysp Kanaryjskich jest znany na całym świecie z uwagi na jego właściwości korzystne dla zdrowia, a które odnaleźć można w ich naturalnych zasobach używanych terapeutycznie, a w szczególności w czterech elementach obecnych w tym prawdziwie naturalnym spa: wodzie, powietrzu, słońcu i ziemi.

Odkryj jak z nich maksymalnie skorzystać i poznaj naturalne terapie, jakim możesz się poddać dla osiągnięcia odnowy pod względem fizycznym i umysłowym oraz w celu cieszenia się z maksymalnie dobrego samopoczucia.

El mejor clima del mundo
KĄPIEL

W MORZU

Zanurzenie dla piękna i dobrego samopoczucia

Woda morska, szczególnie ta pochodząca z Oceanu Atlantyckiego, zawiera 89 pierwiastków obecnych w naszym organizmie oprócz witamin i mikroorganizmów, które uwalniają substancje przeciwbakteryjne i hormonalne. Skóra człowiek ma zdolność wchłaniania tych wszystkich substancji i czerpania z nich korzyści.

Tym sposobem kąpanie się w morzu poprawia problemy skórne takie jak trądzik, zapalenie skóry i gojenie się ran oraz pomaga wyeliminować toksyny, jak również zrelaksować się.

 

 

Pozostań w wodzie przez jakieś 15 do 20 minut tak, aby skóra wchłonęła jej dobroczynne pierwiastki i pozostaw, aby skóra wysuszyła sią na powietrzu. Później weź prysznic i nałóż ochronny krem przeciwsłoneczny.

El mejor clima del mundo
KĄPIEL

POWIETRZEM

Dobroczynna mgiełka wodna dla organizmu

Bryza morska nasycona jest solami mineralnymi i ujemnymi jonami o działaniu detoksykującym i odprężającym. Jest bardzo korzystna dla układu oddechowego i dla cery, którą dogłębnie odżywia i nawilża.

Spaceruj nad brzegiem morza przynajmniej przez pół godziny w ciągu dnia. Co pięć minut głęboko wdychaj powietrze tak, aby wypełniło ono twoje płuca.

El mejor clima del mundo
KĄPIEL

SŁONECZNA

Zastrzyk witaminy D

Nasz organizm w naturalny sposób produkuje witaminę D, kiedy wystawiamy skórę na działanie promieni słonecznych. Witamina D jest konieczna w procesach wchłaniania wapnia i dla zapobiega osteoporozie oraz innym chorobom takim jak: stwardnienie rozsiane, nadciśnienie, bóle mięśniowe, a nawet nowotwory piersi. Ponadto, światło słoneczne stymuluje wydzielanie się endorfin, substancji odpowiedzialnych za poczucie zadowolenia oraz przynosi pozytywne efekty na określone dolegliwości skórne.

Michael Holick, uznany na świecie ekspert w badaniach nad witaminą D, zaleca opalać się przez 20 min. bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, a następnie zabezpieczyć się ochronnymi kremami przeciwsłonecznymi lub pozostawać w cieniu. Ten okres ekspozycji na słońce kojarzony jest z lepszym stanem zdrowia umysłowego i fizycznego.

El mejor clima del mundo
KĄPIEL

PIASKOWA

Zabieg odnawiający

Piasek na plaży nasycony jest dobrodziejstwami pochodzącymi z wody morskiej. Tym samym pokrycie ciała warstwą piasku stanowi autentyczny zabieg upiększający i leczniczy, stosowany w wielu centrach urody. Kąpiele piaskiem ogrzanym słońcem mają doskonałą moc uzdrawiającą zwalczającą reumatyzm, artretyzm, nerwobóle i otyłość. To jest również idealna eksfoliacja naturalna i najlepsza powierzchnia do spacerowania oraz trenowania stóp, nóg i ud.

Nacieraj ręce i uda mokrym piaskiem dla oczyszczenia porów, eksfoliacji skóry oraz pobudzenia odnowy komórkowej. Zakop się w piasku przez 15 do 20 minut lub spaceruj po mokrym piasku.

LAS IMÁGENES DEL ASTROFOTÓGRAFO DANIEL LÓPEZ

elcielodecanarias.com

Visita su página oficial: