• TENERIFE
  • GRAN CANARIA
  • LANZAROTE
  • FUERTEVENTURA
  • LA PALMA
  • LA GOMERA
  • EL HIERRO
Islas Canarias - Latitud de vida
Islas Canarias - Latitud de vida
Aguas limpias y baños revitalizantes todo el año

CZYSTE WODY I WZMACNIAJĄCE KĄPIELE PRZEZ CAŁY ROK

Wyspy Kanaryjskie położone są nad morzem o wodzie pochodzącej z Oceanu Atlantyckiego szczególnie bogatej w sód. To jedne z najlepszych wód termalnych na świecie,a z uwagi na wulkaniczny charakter tych wysp są one również jednymi z lepszych wód mineralno- leczniczych.

Tym samym, archipelag Wysp Kanaryjskich jest idealnym miejscem do wykonywania zabiegów wykorzystujących leczenie klimatem morskim, czyli talasoterapię, która polega na użyciu zasobów morskich takich jak algi i błota w połączeniu z wystawianiem się na działanie świeżego powietrza oraz promieni słonecznych dla poprawienia stanu zdrowia. Talasoterapia sprzyja usunięciu toksyn z naszego ciała, poprawia działanie żołądka i jelit, pobudza krążenie jak również zmniejsza rytm uderzeń serca.

Dodatkowo, należy zaznaczyć, że jakość wody morskiej na Wyspach Kanaryjskich jest doskonała, a ich plaże są uważane za prawdziwe spa, centrum odnowy biologicznej, na wolnym powietrzu. Z tego to powodu uzyskały one liczne niebieskie flagi,europejskie wyróżnienie, które gwarantuje, że woda jest czysta i spełnia wszystkie warunki pod względem ochrony środowiska obok innych wymagań.

el mejor clima del mundo

WODA MORSKA

Tutejsza woda morska zawiera 89 pierwiastków obecnych w naszym organizmie i uwalnia substancje przeciwwirusowe, antybakteryjne oraz hormonalne.

el mejor clima del mundo

TALASOTERAPII

Zabiegi w ramach talasoterapii dostarczają tak wartościowych minerałów jak jodu, wapnia, fosforu, potasu, magnezu, miedzi, cynku, fluoru, krzemu… obok różnych witamin, aminokwasów oraz innych substancji, które chronią zdrowie i opóźniają procesy starzenia się.

el mejor clima del mundo

KĄPANIE

Kąpanie się w wodzie morskiej sprzyja pozbywaniu się płynów i zapobiega bezsenności oraz jest bardzo skuteczne w walce z dolegliwościami skórnymi takim jak m.in. zapalenie skóry, trądzik, łuszczyca, rany…

el mejor clima del mundo

POWIETRZE MORSKIE

W przybrzeżnym pasie morska bryza nasycona jest ujemnymi jonami, które usuwają toksyna i relaksują. To powietrze dochodzi tutaj pełne soli mineralnych i działa poprzez mgiełkę wodną korzystną dla układu oddechowego i naszej cery.

El mejor clima del mundo
PODRÓŻUJ PRZEZ

HISTORIĘ

ODKRYJ JĄ
El mejor clima del mundo
OBSERWUJ WSZECHŚWIAT

POGODNE NIEBO

PODZIWIAJ JE
El mejor clima del mundo
W OPINII

EKSPERTÓW

ZOBACZ WYWIAD

LAS IMÁGENES DEL ASTROFOTÓGRAFO DANIEL LÓPEZ

elcielodecanarias.com

Visita su página oficial: